Cennik biletów

  Seanse 2D,
Prosto
z nieba
Seanse
3D
Orbita Jazzu,
Koncerty pod gwiazdami,
Koncerty dla dzieci
Konstelacja: Miłość,
Księga tysiąca i jednej gwiazdy
Dark Side of The Moon,
Chaos i harmonia
Bilet normalny 22 PLN 27 PLN 30 PLN
Bilet ulgowy/
ulgowy dorosły*
16 PLN 21 PLN 30 PLN
Bilet dla grup
zorganizowanych**
14 PLN 19 PLN 30 PLN
Cena biletu ulgowego*
z Kartą Dużej Rodziny
13 PLN 18 PLN  
Cena biletu normalnego
z Kartą Dużej Rodziny
13 PLN 18 PLN  
Cena biletu ulgowego*
dla członków
Klubu Kopernika
13 PLN 18 PLN  
Cena biletu normalnego
dla członków
Klubu Kopernika
17 PLN 22 PLN  
Cena biletu rodzinnego
dla członków
Klubu Kopernika***
47 PLN 62 PLN  

Wstęp do planetarium tylko dla dzieci powyżej 3 lat.
Wstęp na seanse 3D dla dzieci i młodzieży szkolnej w wieku od 10 lat (wiek sugerowany ze względu na rozmiar okularów).

* Bilet ulgowy/ulgowy dorosły – przysługuje młodzieży szkolnej (uczniom po okazaniu legitymacji szkolnej), studentom i doktorantom do ukończenia 26. roku życia (po okazaniu legitymacji studenckiej lub doktoranckiej), posiadaczom Karty Polaka (po okazaniu Karty Polaka), emerytom i rencistom (po okazaniu legitymacji ze zdjęciem, lub w przypadku legitymacji bez zdjęcia legitymacji i dokumentu tożsamości), seniorom powyżej 65. roku życia (po okazaniu dokumentu ze zdjęciem uprawniającego do zniżki) oraz osobom z niepełnosprawnością (po okazaniu orzeczenia o niepełnosprawności oraz dokumentu ze zdjęciem lub legitymacji osoby niepełnosprawnej; w przypadku osób do 16. roku życia lub osób z orzeczonym znacznym stopniem niepełnosprawności zakupienie biletu upoważnia do wejścia z asystentem osoby niepełnosprawnej, dla którego należy pobrać oddzielny bezpłatny bilet).

** Bilet dla grup zorganizowanych – przysługuje jednej osobie w zorganizowanej grupie przedszkolnej, szkolnej, osób dorosłych oraz osób z niepełnosprawnością, co najmniej 10 osób plus opiekun. Jeden opiekun nie płaci za wstęp, każdy następny kupuje bilet tj. w grupie zorganizowanej. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Jednorazowo można zarezerwować od 11 do 70 biletów.

*** Bilet rodzinny dla członków Klubu Kopernika – przysługuje rodzicom lub opiekunom z dziećmi do 19. roku życia (po okazaniu legitymacji szkolnej); upoważnia do wstępu 4 osób, w tym maksymalnie 2 osób dorosłych; dla każdego kolejnego dziecka można kupić bilet w cenie biletu ulgowego; przysługuje członkom Klubu Kopernika.


Honorujemy i sprzedajemy kartę Warsaw Pass

Warsaw Pass jest oficjalną kartą turysty, z którą można taniej zwiedzać najważniejsze atrakcje turystyczne Warszawy.
Wejście do najważniejszych muzeów, swobodne korzystanie z autobusu wycieczkowego, zniżki i oferty specjalne – to wszystko zyska posiadacz Warsaw Pass. Karta jest ważna 24 godziny, 48 godzin lub 72 godziny.
Warsaw Pass można kupić w kasach Centrum Nauki Kopernik (sprzedajemy karty jako pośrednik), w Pałacu Kultury i Nauki, w punktach Warszawskiej Informacji Turystycznej i w innych wybranych miejscach honorujących Warsaw Pass. Kartę można kupić również online.
Ze względu na wielkość przestrzeni ekspozycyjnej i dużą liczbę atrakcji zachęcamy do przyjścia do Centrum Nauki Kopernik na dwie godziny przed zamknięciem.
Z kartą Warsaw Pass do planetarium można wchodzić na seanse 2D i 3D (w zależności od dostępności miejsc). Warsaw Pass nie uprawnia do wstępu na koncerty oraz wydarzenia specjalne.

Ceny:

 24h48h72h
Normalny (26-65 lat)  129 zł169 zł199 zł
Ulgowy 99 zł119 zł139 zł

Więcej informacji na www.warsawpass.com >

Karta Warsaw Pass