Planetarium Centrum Nauki Kopernik jest nieczynne

Zgodnie z decyzją Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, Centrum Nauki Kopernik jest nieczynne do odwołania. Niedostępne są zarówno wystawy, jak i Planetarium oraz wydarzenia organizowane w naszej siedzibie. Nie pracuje także infolinia.

Naukowe pasje można rozwijać także we własnym domu. Chcemy Cię inspirować również teraz, kiedy nie możemy się spotkać bezpośrednio. Na szczęście – mamy internet. Śledź naszą stronę i profil na Facebooku. Pomożemy Ci zorganizować czas i zaproponujemy ciekawe aktywności dla całej rodziny. W każdy wtorek, czwartek sobotę zamieszczamy tam specjalne pasmo planetaryjne – Patrz w gwiazdy.

Jeśli masz zaplanowaną wizytę w tym terminie, zostaje ona automatycznie odwołana.

Zwrot opłaty za zakupione bilety:

  • jeżeli transakcja odbyła się online, środki zostaną zwrócone na konto, z którego zostały przelane. Nie musisz się z nami w tej sprawie kontaktować.
  • jeżeli rezerwacja została opłacona gotówką lub bezpośrednim przelewem na nasze konto, napisz na: zwroty@kopernik.org.pl

Naukowe pasje można rozwijać także we własnym domu. Chcemy Cię inspirować również teraz, kiedy nie możemy się spotkać bezpośrednio. Na szczęście – mamy internet. Śledź naszą stronę i profil na Facebooku. Pomożemy Ci zorganizować czas i zaproponujemy ciekawe aktywności dla całej rodziny.